7/24 Sağlık Hizmeti

Evde Covid-19 Destek Hizmeti

Evde Covid-19 Destek Hizmeti

Covid-19 pozitif çıkan hastalarda evde uyguladığımız destek programıdır bunun için hastaya ekibimizi yönlendiriyoruz, hastanın rutin kontrolleri belirlenip evde de takip altına alınabilen bir hastaysa tüm tedavi hizmetlerini karşılamaktayız. Ayrıca bağışıklığı güçlendirmek amacıyla saf c vitaminli serum takviyesi yapabiliyoruz.

Müşterilerimize en yüksek profesyonel, etik ve güvenlik standartlarıyla evde sağlık hizmeti sağlıyoruz.

Coronavirüs (COVID-19) salgınını günlük olarak izler ve çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlık ve güvenliğine öncelik verir. Kapsamlı Enfeksiyon Önleme Programımız, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) tarafından tavsiye edilen en yüksek enfeksiyon önleme uygulamaları standartlarını sağlar. Klinisyenlerimiz, işe gelmeden önce her gün COVID-19 için ön tarama yaparlar ve her ziyaret veya vardiya sırasında minimumda hem cerrahi maske hem de göz koruması takmaları gerekir (hasta senaryosuna göre ihtiyaç duyulduğunda ek kişisel koruyucu ekipman sağlanır).

Bu küresel pandemi sırasında müşterilerin evde güvende ve bağımsız kalmasına yardımcı olmak için en karmaşık bakım ihtiyaçlarını bile yönetmesi için bize güvenebilirsiniz.